Εκπαιδευτικό πρόγραμμα  με τίτλο Μετεκπαίδευση στην Οφθαλμολογία των Ζώων (Παθήσεις και Χειρουργική της Επιφάνειας του Οφθαλμού)

Το Κέντρο Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης (ΚΕΔΙΒΙΜ) του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) σας καλωσορίζει στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα  με τίτλο Μετεκπαίδευση στην Οφθαλμολογία των Ζώων (Παθήσεις και Χειρουργική της Επιφάνειας του Οφθαλμού),  διάρκειας 18 ωρών, το οποίο θα διεξαχθεί στην Κλινική Ζώων Συντροφιάς, Τμήμα Κτηνιατρικής, ΑΠΘ, και θα υλοποιηθεί με δια ζώσης παρακολούθηση (θεωρία και πρακτική εκπαίδευση).   Το πρόγραμμα παρέχει 1 ECTS.

Επιστημονικός Υπεύθυνος του προγράμματος είναι ο Άγγελος Θώμας, Επίκουρος Καθηγητής Χειρουργικής των Ζώων Συντροφιάς στο Τμήμα Κτηνιατρικής, ΑΠΘ.

Έναρξη:  Σάββατο 15/06/24

Λήξη Κύκλου: Κυριακή 16/06/24