Κυλιόμενο πρόγραμμα παρακολουθήσεων (rotations), και απουσιολόγιο, στην Κλινική των Ζώων Συντροφιάς, για το 8ο και 10ο εξάμηνο

Παρακάτω θα βρείτε τους συνδέσμους για τα rotations / απουσιολόγια του 8ου και 10ου εξαμήνου.

Τα αρχεία είναι δυναμικά, δηλαδή ανανεώνονται διαρκώς, οπότε αν δεν υπάρχει ακόμη το rotations της ομάδας/υποομάδας σας, αυτό θα εμφανιστεί κάποια στιγμή αργότερα και σίγουρα πριν την έναρξη της παρακολούθησης στην Κλινική των Ζώων Συντροφιάς. Στα ίδια αρχεία αναρτώνται και οι απουσίες μέσα στο εξάμηνο, ώστε η ενημέρωση των φοιτητών για τις απουσίες τους να είναι άμεση.

8o εξάμηνο

Απουσιολόγιο και rotations φοιτητών 8ου εξαμήνου για την Κλινική των Ζώων Συντροφιάς

10ο εξάμηνο

Απουσιολόγιο και rotations φοιτητών 10ου εξαμήνου για την Κλινική των Ζώων Συντροφιάς