ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ ΙΙ

ΠΕΜΠΤΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Ώρα: 14.30*

*η αλλαγή της ώρα σε σχέση με το πρόγραμμα που έχει ανακοινωθεί γίνεται για να μην συμπίπτει η εξέταση με άλλα μαθήματα

Η εξέταση στο μάθημα της Ειδικής Παθολογικής Ανατομικής ΙΙ θα γίνει με κουίζ στο e-learning.

Για να λάβετε μέρος μεταβείτε στο e-learning και ακολουθήστε (επιλέγετε ΧΩΡΙΣ ΔΑΦ ή ΜΕ ΔΑΦ με δική σας ευθύνη):

• Όσοι φοιτητές δεν έδωσαν ΔΑΦ

Ειδική Παθολογική Ανατομική ΙΙ, Τεστ, Εξέταση Ειδική Παθολογική Ανατομική ΙΙ Φεβρουάριος 2024, ΧΩΡΙΣ ΔΑΦ

Το κουίζ θα είναι διαθέσιμο την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου στις 14:30 και θα κλείσει στις 14:50. Θα είναι διάρκειας 15 λεπτών. Θα κληθείτε να απαντήσετε σε 24 ερωτήσεις επιλέγοντας σωστό/λάθος ή επιλέγοντας την σωστή απάντηση ανάμεσα σε πολλαπλές επιλογές. Για να μεταβείτε στην επόμενη ερώτηση θα πρέπει να υποβάλλετε την απάντησή σας και δεν θα μπορείτε να επιστρέψετε.

• Όσοι φοιτητές έδωσαν ΔΑΦ

Ειδική Παθολογική Ανατομική ΙΙ, Τεστ, Εξέταση Ειδική Παθολογική Ανατομική ΙΙ Φεβρουάριος 2024, ΜΕ ΔΑΦ

Το κουίζ θα είναι διαθέσιμο την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου στις 14:30 και θα κλείσει στις 14:42. Θα είναι διάρκειας 8 λεπτών. Θα κληθείτε να απαντήσετε σε 12 ερωτήσεις επιλέγοντας σωστό/λάθος ή επιλέγοντας την σωστή απάντηση ανάμεσα σε πολλαπλές επιλογές. Για να μεταβείτε στην επόμενη ερώτηση θα πρέπει να υποβάλλετε την απάντησή σας και δεν θα μπορείτε να επιστρέψετε.

Για την συμμετοχή σας επιβεβαιώστε ότι είστε εγγεγραμμένοι στο e-learning.

Καλή Επιτυχία!!!