Διαδικτυακή ομιλία στο πλαίσιο του μαθήματος επιλογής «Εισαγωγή στην επιστήμη των ζώων εργαστηρίου».

Ο Αλέξανδρος Ζέρβας που είναι απόφοιτος του Τμήματός μας και είναι ο υπεύθυνος κτηνίατρος (Named Veterinary Surgeon or Designated Veterinarian) στην εταιρεία Labcorp Early Development στη Μεγάλη Βρετανία (επικεφαλής όλων των εγκαταστάσεων της εταιρείας) και υπεύθυνος για την Ευζωία των ζώων και τις κτηνιατρικές υπηρεσίες, θα δώσει μια διαδικτυακή ομιλία στο πλαίσιο του μαθήματος επιλογής «Εισαγωγή στην επιστήμη των ζώων εργαστηρίου».

Ο τίτλος της ομιλίας του είναι: «Η συμβολή του κτηνιάτρου στη βιοϊατρική έρευνα», και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου 2023, στις 18.00-19.00.
Ο σύνδεσμος για την παρακολούθηση της ομιλίας είναι ο  παρακάτω: https://authgr.zoom.us/j/7538549222?pwd=K3B0WS9XVGZCNUo4eE1rV1djQytPZz09

Passcode: 649362

Επειδή η ομιλία του θα βασιστεί σε απαντήσεις ερωτήσεών σας, μπορείτε να στείλετε από πριν τις ερωτήσεις σας στο email της Α. Τσιγκοτζίδου: astsing@vet.auth.gr, με θέμα: «ερωτήσεις για τον κ. Ζέρβα», ή να έχετε τις ερωτήσεις σας έτοιμες και να τις αναφέρετε στην αρχή της ομιλίας-συζήτησης με τον Αλέξανδρο.

Αναστασία Τσιγκοτζίδου
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια