ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ “ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΟΓΕΝΩΝ-ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ”

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αύριο, 1/11/2022 και ώρα 9-11 η ομάδα Δ έχει το 3ο εργαστήριο του μαθήματος Γεν. Ιστολογία-Εμβρυολογία. Κατ’ εξαίρεση και μόνο για το αυριανό μάθημα θα παρακολουθήσουν μαζί τους και οι ομογενείς φοιτητές της ομάδας Β.

Προσοχή: όσοι είστε στην ομάδα Β την ώρα της Γεν. Ιστολογία-Εμβρυολογία έχετε σύμφωνα με το πρόγραμμα Βιοστατιστική. Μπορείτε να παρακολουθήσετε το επόμενο δύωρο με την ομάδα Γ και Δ σύμφωνα με το πρόγραμμα.

Όσοι είστε στην ομάδα Α το μάθημα της Γεν. Ιστολογία-Εμβρυολογία 3ο εργαστήριο θα γίνει σύμφωνα με το πρόγραμμα την Τρίτη 8/11.

Επίσης, κατ’ εξαίρεση και μόνο για το μάθημα της Πέμπτης  3/11/2022 όλοι σας (ομάδες Α,Β και Δ) θα παρακολουθήσετε το 1ο εργαστήριο της Φυσιολογίας Ι.

ΌΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ-ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΝΗΚΕΤΕ.

Ακολουθεί η ομάδα στην οποία ανήκετε:

Αλατζά Αικατερίνη ομάδα Α

Βαλαβάνη Αικατερίνη ομάδα Α