Προκήρυξη τριών (3) θέσεων για μετεκπαίδευση κτηνιάτρων, για το 1ο ή/και το 2ο εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021.

Το Εργαστήριο Παθολογικής Ανατομικής προκηρύσσει τρεις (3) θέσεις για μετεκπαίδευση  κτηνιάτρων, για το 1ο ή/και το 2ο εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021. Οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκπαιδευτούν στο Εργαστήριο  Παθολογικής Ανατομικής (ιστοπαθολογία και νεκροτομές), να προσκομίσουν ή να καταθέσουν ηλεκτρονικά στη Γραμματεία του Εργαστηρίου (κ. Αναστασία Κακουλίδου, Εργαστήριο Παθολογικής Ανατομικής, 541 24 Α.Π.Θ,  3ος όροφος,  e-mail:nkakouli@vet.auth.gr) τα παρακάτω δικαιολογητικά (όχι απαραίτητα επικυρωμένα).

Δικαιολογητικά:

1. Συμπληρωμένη Αίτηση Υποψηφιότητας (χορηγείται σε έντυπη ή ηλεκτρονική μορφή από τη Γραμματεία του Εργαστηρίου)
  2. Βιογραφικό σημείωμα και
  3. Πτυχίο και αναλυτική βαθμολογία

Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές έως την 20ή Ιουλίου 2020 και οι υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν για να δώσουν συνέντευξη.

Από το Εργαστήριο Παθολογικής Ανατομικής

Τμήμα Κτηνιατρικής