Διαλέξεις “How to write a paper”

Ο Dr. Mark Rishniw, adjunct lecturer στην Κτηνιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Cornell, Ithaca, USA, και συνιδρυτής του Veterinary Information Network, θα δώσει με αφορμή την παρουσία του στην Θεσσαλονίκη, στις 23, 24 και 25 Σεπτεμβρίου, σειρά δίωρων διαδραστικών διαλέξεων με τίτλο “How to write a paper”. Οι διαλέξεις θα γίνουν στο αμφιθέατρο «Σπαής» του κτιρίου των Κλινικών της Κτηνιατρικής (Σταύρου Βουτυρά 11) και ώρα 2:00-4:00 μ.μ. Η σειρά διαλέξεων πραγματοποιείται με την ευγενική χορηγία της εταιρείας Gerolymatos A.E. Η είσοδος είναι ελεύθερη για όλους τους ενδιαφερόμενους μεταπτυχιακούς φοιτητές, υποψήφιους διδάκτορες, κτηνιάτρους και μέλη ΔΕΠ. Όσοι προπτυχιακοί φοιτητές ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν τις ομιλίες θα πρέπει πρώτα να έρθουν σε επικοινωνία μέσω email με τον κ. Χρήστο Κουτίνα.