ΟΜΑΔΕΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΣΚΗΣΕΩΝ 7ΟΥ ΚΑΙ 9ΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΩΝ ΖΩΩΝ – ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ ΟΜΑΔΩΝ

Στα συνημμένα αρχεία (9o omada B, 7ο εξάμηνο ΟΜΑΔΑ Β) θα βρείτε τις ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ομάδες Β των φοιτητών του 7ου και του 9ου εξαμήνου. Επίσης μπορείτε να βρείτε το πρόγραμμα των ασκήσεων στην ΚΠΖ (ΟΜΑΔΑ Β 7ο ΕΞΑΜΗΝΟ,   ΟΜΑΔΑ Β 9ο ΕΞΑΜΗΝΟ). ΠΡΟΣΟΧΗ: Το εργαστήριο “ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ” του 7ου εξαμήνου δε θα γίνει δια ζώσης αλλά ηλεκτρονικά web κατόπιν ηλεκτρονικής πρόσκλησης. Για αμοιβαίες ανταλλαγές μεταξύ των υποομάδων παρακαλούνται οι φοιτητές του 9ου εξαμήνου μόνο να στείλουν μήνυμα στον υπεύθυνο καθηγητή κ. Τάσση   (ptassis@vet.auth.gr) μέχρι την Κυριακή  04.10.2020. Μετά την ημερομηνία αυτή δεν θα γίνονται δεκτές ανταλλαγές.