“Christmas Universities’ Fair & Celebration” από το Τμήμα Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων

Εκδήλωση “Christmas Universities’ Fair & Celebration” διοργανώνει το Τμήμα Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων σε συνεργασία με το Erasmus Student Network (ESN) την Τετάρτη, 11 Δεκεμβρίου 2019, ώρα 19:00. Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης οι φοιτητές Erasmus θα παρουσιάσουν χριστουγεννιάτικα και πρωτοχρονιάτικα έθιμα από τις χώρες τους, το Δίκτυο φοιτητών Erasmus (ESN) θα παρουσιάσει ένα θεατρικό με ελληνικά έθιμα, το συγκρότημα φοιτητών Erasmus θα παίξει μουσική και τέλος, η εκδήλωση θα πλαισιωθεί από παραδοσιακούς χορούς.

Θα ακολουθήσει μια μικρή δεξίωση με μουσική, ζεστό κρασί και παραδοσιακά κεράσματα!