Αρχείο Κατηγορίας: Εξεταστική

Ανακοίνωση Εργ. Ζωοτεχνίας

20/01/2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι Πρακτικές Εξετάσεις των μαθημάτων «ΕΙΔΙΚΗ ΖΩΟΤΕΧΝΙΑ Ι» του Νέου
Προγράμματος Σπουδών και του 4ου Κύκλου IV (που αφορούν το Εργαστήριο
Ζωοτεχνίας), θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 21/1/2020 και ώρα 12:00
στην Αίθουσα Διδασκαλίας του Εργαστηρίου Ζωοτεχνίας.

Οι Πρακτικές Εξετάσεις των μαθημάτων «ΕΙΔΙΚΗ ΖΩΟΤΕΧΝΙΑ ΙI» του Νέου
Προγράμματος Σπουδών και του 4ου Κύκλου III, θα πραγματοποιηθούν την
Τετάρτη 29/1/2020 και ώρα 12:00 στην Αίθουσα Διδασκαλίας του
Εργαστηρίου Ζωοτεχνίας.

Από τη Διεύθυνση του Εργαστηρίου

Κατηγορίες: Γενικές Ανακοινώσεις, Εξεταστική | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

ΟΜΑΔΕΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΝΠΣ – ΠΠΣ ΠΡΑΚΤΙΚΩΝ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ ΠΤΗΝΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020-επανάληψη στο ορθό

17/01/2020

Λόγω Γενικής Συνέλευσης την Τρίτη παρακαλούμε κατεβάστε από εδώ (ΝΕΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020) τις καινούργιες ομάδες.

Κατηγορίες: Εξεταστική, Φοιτητικά | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΩΝ ΖΩΩΝ

16/01/2020

Για την ομαλή διεξαγωγή των εξετάσεων στα μαθήματα της Κλινικής Παραγωγικών Ζώων  παρακαλούνται οι φοιτητές να ακολουθήσουν τους παρακάτω συνδέσμους και να εγγραφούν χρησιμοποιώντας τις φόρμες της google. Η εγγραφή πρέπει να έχει πραγματοποιηθεί το αργότερο 2 ημέρες πριν από την ημερομηνία των εξετάσεων ή μέχρι το μεσημέρι της Παρασκευής (12 μ.μ.) αν οι εξετάσεις πραγματοποιούνται Δευτέρα, εκτός και αν αναφέρεται κάτι διαφορετικό δίπλα από το μάθημα.

Αναπαραγωγή Ι

Μαιευτική Προφορικά (ΝΠΣ & ΚΥΚΛΟΙ)

Χειρουργική Παραγωγικών Ζώων

8ΙΙΙ3

Μαιευτική και Νεογνολογία (ΝΠΣ)

Αναπαραγωγή ΙΙ

Καλή επιτυχία και ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Κατηγορίες: Γενικές Ανακοινώσεις, Εξεταστική | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Ανακοίνωση

12/01/2020

Οι φοιτητές ΝΕΟΥ και ΠΑΛΑΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις γραπτές – πρακτικές εξετάσεις του μαθήματος «Παθολογία Πτηνών», να δηλώσουν τη συμμετοχή τους (Όνομα, Επώνυμο, Αριθμό Μητρώου) και τα μαθήματα στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν (Πρόγραμμα Σπουδών, Γραπτά, Προφορικά) έως την Πέμπτη 16/01/2020 στην παρακάτω φόρμα:

https://1drv.ms/x/s!ApW–bAX5QQwcOie7IWK-QXtXZQ

Οι ομάδες των φοιτητών για τις πρακτικές εξετάσεις θα αναρτηθούν ανά ημέρα και ώρα την Παρασκευή 17/01/2020 στον ιστότοπο του Τμήματος.

Εκπρόθεσμες δηλώσεις συμμετοχής δεν θα γίνουν δεκτές.

Η υπεύθυνη της μονάδας Παθολογίας Πτηνών
Καθ. Ιωάννα Γεωργοπούλου

Κατηγορίες: Εξεταστική | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Ανακοίνωση “Υγιεινή και Τεχνολογία του Γάλακτος και των προϊόντων του”

13/12/2019

2020 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ Ανακοίνωση εργαστηριακών εξετάσεων παλαιού και νέου προγράμματος σπουδών

2020 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Εργαστηριακών εξετάσεων 7.11

Ανακοίνωση

25/09/2019

Για την εξυπηρέτηση των φοιτητών, οι εξετάσεις του μαθήματος «Μοριακή Ιολογία – Eφαρμογές της Βιοτεχνολογίας στη διάγνωση ιογενών νοσημάτων και στην παρασκευή εμβολίων» που είναι προγραμματισμένες στις 30 / 9 /2019 στην αίθουσα Βλάχος των Κλινικών, θα πραγματοποιηθούν στις 2:00 αντί για τις 11:00.

Κατηγορίες: Εξεταστική | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Ανακοίνωση

23/09/2019

Όσοι από τους φοιτητές του παλαιού προγράμματος σπουδών (κύκλος 8 V εν.2 – ΟΜΑΔΑ Β) δεν εξετάστηκαν την Δευτέρα 23/9/2019 από την κ. Καραγιαννοπούλου θα εξεταστούν την Τρίτη 24/9 μαζί με την ομάδα Α.

Κατηγορίες: Εξεταστική | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Ανακοίνωση

20/09/2019

Οι προφορικές εξετάσεις του μαθήματος «ΠΑΡΑΣΙΤΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΙΤΙΚΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ΙΙ» θα διεξαχθούν την Πέμπτη 26 Σεπτεμβρίου 2019, ώρα έναρξης 9:00 π.μ., σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Α ομάδα
μικροσκόπια 9:00 π.μ.
προφορική εξέταση 9:30 π.μ. (σύμφωνα με τις λίστες που παραθέτονται)

Α Ομάδα κα. Παπαζαχαριάδου

8441 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8816 ΡΟΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
8308 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
8629 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
8673 ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
8284 ΣΚΡΕΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
8775 ΚΡΙΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
8664 ΤΙΜΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8772 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
8777 ΞΕΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
6 Ι
7751 ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
6470 ΓΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α Ομάδα κα. Διάκου

8423 ΑΛΒΑΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
8616 ΦΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8769 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
8645 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
8959 ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
8718 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
8646 ΡΑΙΔΕΣΤΙΝΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ
8686 ΡΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
8637 ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ ΤΡΥΦΩΝ
8688 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
8525 ΖΟΓΚΑ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ
8403 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Β ομάδα
μικροσκόπια 11:30 π.μ.
προφορική εξέταση 12:00 μ.μ. (σύμφωνα με τις λίστες που παραθέτονται)

Β Ομάδα κα. Παπαζαχαριάδου

8716 ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
8812 ΡΑΣΟΥΛΗ ΟΛΓΑ
8622 ΠΙΛΙΔΗ ΝΙΚΟΛΗ
8337 ΛΟΥΛΟΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8741 ΨΩΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
8804 ΜΠΗΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8579 ΓΕΩΡΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
8742 ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
8746 ΜΟΥΣΑΦΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
8725 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
8630 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8571 ΖΟΥΛΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Β Ομάδα κα. Διάκου

8358 ΓΑΛΑΝΗ ΑΡΙΑΝΑ
8323 ΜΑΛΚΟΤΣ ΓΑΜΖΕ
8731 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
8530 ΝΤΑΡΑΜΠΑ ΝΙΚΗ
8566 ΒΑΝΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
8392 ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8381 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
8367 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
8805 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
8361 ΡΕΛΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ
8595 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΥΡΡΑΙΝΩ
8573 ΒΕΚΡΑΚΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
8661 ΜΑΝΙΩΤΗ ΖΩΗ

Κατηγορίες: Εξεταστική | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink