ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ ΠΤΗΝΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022

Οι φοιτητές ΝΕΟΥ και ΠΑΛΑΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ, που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις πρακτικές εξετάσεις του μαθήματος  «Παθολογία Πτηνών», να δηλώσουν τη συμμετοχή τους (Όνομα, Επώνυμο, Αριθμό Μητρώου, Πρόγραμμα Σπουδών) και την προτίμηση τους για την ημέρα που επιθυμούν να εξεταστούν το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 27.01.2022 στην παρακάτω φόρμα:

Οι ομάδες των φοιτητών για τις πρακτικές εξετάσεις θα αναρτηθούν ανά ημέρα και ώρα την Παρασκευή 28/01/2022 στον ιστότοπο του Τμήματος.

Εκπρόθεσμες δηλώσεις συμμετοχής δεν θα γίνουν δεκτές.

Παρακαλούμε πολύ να εγγράφεστε μόνο στις εξετάσεις που πραγματικά σκοπεύετε να εξεταστείτε, αλλιώς προκαλείτε μεγάλο πρόβλημα ως προς τη διαθεσιμότητα των φωτοτυπιών, των μελών ΔΕΠ για επιτήρηση και τη διαθεσιμότητα των αμφιθεάτρων.

Καλή επιτυχία.

Βασίλειος Σ. Τσιούρης