ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022

Στον παρακάτω σύνδεσμο θα βρείτε τα μαθήματα που αφορούν τα γνωστικά αντικείμενα της μαιευτικής και της παθολογίας αναπαραγωγής στην ΚΠΖ. Παρακαλούμε να εγγραφείτε μέχρι το αργότερο την Δευτέρα 31.01.2022.

Για τα προφορικά θα αναρτηθεί νέα λίστα με την ακριβή ώρα και ημέρα της εξέτασής σας.

Αν εγγραφείτε και για κάποιο λόγο δεν θα παραστείτε στις εξετάσεις, στέλνετε mail στο tsousis@vet.auth.gr με θέμα ΑΠΕΓΓΡΑΦΗ και αναφέροντας σε ποιο μάθημα δεν θα έρθετε το αργότερο 2 μέρες πριν τις εξετάσεις.

Παρακαλούμε πολύ να εγγράφεστε μόνο στα μαθήματα που πραγματικά σκοπεύετε να εξεταστείτε, αλλιώς προκαλείτε μεγάλο πρόβλημα ως προς τη διαθεσιμότητα των φωτοτυπιών, των μελών ΔΕΠ για επιτήρηση και τη διαθεσιμότητα των αμφιθεάτρων.

Καλή επιτυχία.

• ΓΕΝΙΚΑ (490)
  • ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ – ΜΕΛΗ ΔΕΠ (121)
  • ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ (68)