Οδηγίες για τις εγγραφές των εισαγομένων με σοβαρές παθήσεις ακαδημαϊκού έτους 2020-2021

Οι επιτυχόντες αυτής της κατηγορίας  θα πρέπει να υποβάλουν ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής μέσα από το περιβάλλον register.auth.gr και να αποστείλουν με συστημένη επιστολή και απόδειξη παραλαβής, στη Γραμματεία του Τμήματος επιτυχίας τους την αίτηση που θα εκτυπώσουν από το ίδιο περιβάλλον μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά, στο διάστημα από 15 Οκτωβρίου έως 22 Οκτωβρίου 2020. Οι επιτυχόντες θα ενημερωθούν  μέσω  SMS για τη διαδικασία καταχώρισης στοιχείων στο register.auth.gr από το Κέντρο Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης.

Το σύστημα register.auth.gr για την καταχώριση των στοιχείων αυτής τη κατηγορίας και την εκτύπωση της αίτησης θα ανοίξει στις 15 Οκτωβρίου (στις 10:00) και θα περιλαμβάνει αναλυτικές οδηγίες για τους φοιτητές.

Περισσότερα: http://dps.auth.gr/el/node/3385