ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 7ου & 9ου ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΣΤΗΝ ΚΠΖ

15/01/2020

Στα συνημμένα αρχεία θα βρείτε τα ονόματα των φοιτητών του 7ου (ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΠΖ 7ο ΕΞΑΜΗΝΟ 2019 2020) και του 9ου (ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΠΖ 9ο ΕΞΑΜΗΝΟ 2019 2020) εξαμήνου που πρέπει να αναπληρώσουν απουσίες στην Κλινική Παραγωγικών Ζώων καθώς και αυτών που υποχρεώνονται στην επανάληψη του εξαμήνου (ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΚΠΖ 7 ο ΕΞΑΜΗΝΟ 2019 2020, ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΚΠΖ 9ο ΕΞΑΜΗΝΟ 2019 2020). Οι αναπληρώσεις θα πραγματοποιηθούν κατά τη διάρκεια της εξεταστικής στις εγκαταστάσεις του Κολχικού (καθημερινή αναχώρηση αυτοκινήτου κλινικής τύπου Opel Zafira στις 8:30 π.μ.) ή στην Παθολογία των Πτηνών μετά από συνεννόηση με τα μέλη ΔΕΠ της κλινικής. Οι φοιτητές που αναπληρώνουν απουσίες υποχρεώνονται να στέλνουν στη συνέχεια e-mail στον κ. Τσούση (tsousis@vet.auth.gr) αναγράφοντας το ονοματεπώνυμό τους, τον Α.Μ., την ημερομηνία αναπλήρωσης και τον τόπο αυτής (Κολχικό ή Παθολογία Πτηνών).

Κατηγορίες: Φοιτητικά, Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink