http://www.abdulaporn.com

Αρχείο Κατηγορίας: Ωρολόγιο Πρόγραμμα

Μάθημα επιλογής: “Παθολογία Ζώων Συντροφιάς”

23/11/2017

Το προγραμματισμένο μάθημα επιλογής με θέμα τη Νευρολογία (και το αντίστοιχο wetlab) μετατίθεται για τις 8/12. Την Παρασκευή 25/11 θα γίνει παρουσίαση από την κα Φράγκου, διάρκειας 2 ωρών (12 – 2 μμ) για την τριαδίτιδα της γάτας.

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Ανακοίνωση

16/11/2017

«Επιχειρηματικότητα και Διοίκηση Κτηνιατρικών/Κτηνοτροφικών Μονάδων» του 9ου εξαμήνου

Επικαιροποίηση ωρολόγιου προγράμματος

 

Τρίτη 14/11/2017

Ώρες 16.00-19.00  (3 ώρες Θεωρία)

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Πέμπτη 16/11/2017

Ώρες 16.00-18.00 (1η & 2η Άσκηση / ΟΜΑΔΕΣ 1η & 2η)

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Τρίτη 21/11/2017

Ώρες 16.00-20.00  (4 ώρες Θεωρία)

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Tετάρτη 22/11/2017

Ώρες 16.00-19.00  (3 ώρες Θεωρία)

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Πέμπτη 23/11/2017    

Ώρες 16.00-18.00  (2 ώρες Θεωρία)

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Δευτέρα 27/11/2017

Ώρες 16.00-18.00 (2 ώρες Θεωρία)

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Τρίτη 28/11/2017

Ώρες 16.00-20.00 (3 έως 6η Άσκηση / ΟΜΑΔΑ 1η)

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Tετάρτη 29/11/2017    

Ώρες 16.00-20.00 (3 έως 6η Άσκηση / ΟΜΑΔΑ 2η)

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Πέμπτη 30/11/2017    

Ώρες 16.00-20.00 (7η & 8η Άσκηση / ΟΜΑΔΕΣ 1η & 2η) – Αξιολόγηση

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Παρασκευή 1/12/2017

Ώρες 18.00-20.00 (1η & 2η Άσκηση / ΟΜΑΔΕΣ 1η & 2η)  – ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Αμφ. Τσιρογιάννης

 

Δευτέρα 4/12/2017

8.00-9.00 ΤΕ  – Αξιολόγηση

 

  *  Θεωρία 14 ώρες + Άσκηση 8 ώρες

**  Έγιναν οι απαιτούμενες συνεννοήσεις για τη διαθεσιμότητα του «Αμφ. Τσιρογιάννης»

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Ανακοίνωση

15/11/2017

Το πρόγραμμα των Εργαστηρίων Μοριακής Βιολογίας του 1ου εξαμήνου διαμορφώνεται ως εξής:
Ομάδα Α΄: Τρίτη 28 Νοεμβρίου ώρα 11:00 – 13:00
Ομάδα Β΄: Τρίτη 28 Νοεμβρίου ώρα 11:00 – 13:00
Ομάδα Γ΄: Δευτέρα 27 Νοεμβρίου ώρα 11:00 – 13:00
Ομάδα Δ΄: Δευτέρα 27 Νοεμβρίου ώρα 11:00 – 13:00

Τα εργαστήρια θα πραγματοποιηθούν στο Αμφιθέατρο Χριστοδούλου και στη συνέχεια στο Εργαστήριο Βιοχημείας.

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Μάθημα επιλογής: “Εισαγωγή στην επιστήμη ζώων εργαστηρίου”

13/11/2017

Το μάθημα αυτής της εβδομάδος θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 15 Νοεμβρίου, στις 6:30 – 8:30 μ.μ. στην αίθουσα μικροσκοπίων του εργαστηρίου Ανατομικής και Ιστολογίας. Τα εργαστήρια του μαθήματος θα πραγματοποιηθούν τον Ιανουάριο του 2018.

Δεν είναι δυνατόν να εγγραφούν άλλοι φοιτητές.

Η διδάσκουσα
Α. Τσιγκοτζιδου

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Μάθημα επιλογής: «Παράσιτα που έχουν σχέση με τη Δημόσια Υγεία»

10/11/2017

Το μάθημα επιλογής «Παράσιτα που έχουν σχέση με τη Δημόσια Υγεία» θα ξεκινήσει την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2017, στις 18:00 στην Αίθουσα Ασκήσεων του Εργαστηρίου Παρασιτολογίας και Παρασιτικών Νοσημάτων.

Α. Διάκου

ΛΙΣΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

8462 Γρίβα Ειρήνη
8345 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
8351 ΚΑΒΑΚΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ
8373 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΛΟΥΙΖΑ
8320 ΚΑΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ
8332 ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8533 ΚΟΥΤΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
8363 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ
8489 Ληξουργιώτης Αναστάσιος
8323 ΜΑΛΚΟΤΣ ΓΑΜΖΕ
8319 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
8354 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8326 ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8513 ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
8365 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
8316 ΠΛΙΑΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8501 Τριανταφυλλάκης Μιχαήλ
8440 Χορταρά Ιουλία

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Ανακοίνωση

10/11/2017

Την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου και ώρες 2-5 μμ, θα πραγματοποιηθεί επαναληπτικό μάθημα Επιδημιολογίας. Για να είναι το μάθημα καλύτερα εστιασμένο στις ανάγκες των φοιτητών που ενδιαφέρονται να το παρακολουθήσουν, αλλά και για να είμαι και καλά προετοιμασμένος, ζητώ να στείλουν οι φοιτητές που θα παρακολουθήσουν, με e-mail μέχρι την 21η Νοεμβρίου, 10 ερωτήματα – τμήματα της ύλης στα οποία θα προτιμούσαν να επικεντρωθώ. Αν δεν σταλούν, δεν θα γίνει το μάθημα.  Αν δεν φτάνει το ένα 3ωρο μάθημα για να καλυφθούν με επάρκεια τα ερωτήματα, θα γίνει ένα επιπλέον μάθημα στις αρχές του Ιανουαρίου 2018.

Ο Διδάσκοντας,
Καθηγητής Λ. Λεοντίδης
(email: leoleont@vet.uth.gr)

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Πρόγραμμα θεωρίας Προπαιδευτική Ζώων Συντροφιάς

06/11/2017

Ημερομηνια Ημέρα Ώρα Διδάσκων
24/10/2017 Τρίτη 8-9 Παρδάλη
9-10
10-11 Αδαμαμά – Μωραΐτου
11-12
30/10/2017 Δευτέρα
10-11 Ράλλης
11-12
12-13 Παπάζογλου
13-14
6/11/2017 Δευτέρα
8-9 Παπάζογλου
9-10 Κριτσέπη
10-11
11-12
13/11/2017 Δευτέρα
8-9 Πολυζοπούλου
9-10
10-11
11-12 Κουτίνας

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Μάθημα επιλογής: Συγκριτική Παθολογική Ανατομική της Νεοπλασίας

06/11/2017

Η πρώτη παράδοση του μαθήματος επιλογής «Συγκριτική Παθολογική Ανατομική της Νεοπλασίας» θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 10 Νοεμβρίου στην αίθουσα ασκήσεων του Εργαστηρίου Παθολογικής ανατομικής στις 18:30.

Θα συζητηθεί και ο καθορισμός της ώρας των μαθημάτων.

Καλούνται οι φοιτητές να προετοιμαστούν κατά το δυνατόν συλλογικά και με όποιον τρόπο θεωρούν σκόπιμο, ώστε να προτείνουν τις ημέρες και ώρες πραγματοποίησης των μαθημάτων που τους εξυπηρετούν καλύτερα.

Θεόφιλος Πουταχίδης
Αναπληρωτής Καθηγητής

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Μάθημα επιλογής: Εκτροφή ινδόρνιθας, ορτυκιού, πάπιας και χήνας

06/11/2017

Οι παρακάτω φοιτητές/τριες, επιλέχθηκαν σε πρώτη φάση από εκείνους που δήλωσαν το μάθημα επιλογής «Εκτροφή ινδόρνιθας, ορτυκιού, πάπιας και χήνας». Οι φοιτητές αυτοί καλούνται για ενημέρωση σε σχέση με την παρακολούθηση και τις ώρες διεξαγωγής του μαθήματος την Τετάρτη 8-11-2017 και ώρα 14:00-15:00 στην αίθουσα ΑΧ.ΠΑΝΕΤΣΟΣ.

Η συμμετοχή όλων είναι απαραίτητη, καθώς θα πρέπει να προσδιοριστεί ο τελικός αριθμός εκείνων που θα παρακολουθήσουν.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΑΕΜ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
8311 ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΑΦΝΗ
8281 ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
8674  ΒΑΛΛΙΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
8566  ΒΑΝΤΣΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ
8313 ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
8568  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
8293 ΓΟΥΛΑ ΒΑΪΑ
8315  ΓΡΑΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8564  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ
8567  ΔΑΜΙΑΝΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8577  ΔΟΚΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ
8162  ΖΛΑΤΙΝΟΥΔΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
8584  ΙΒΑΝΟΥΔΗ  ΜΑΡΙΑ
8648  ΙΩΑΝΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ
8595  ΙΩΑΝΝΟΥ  ΣΥΡΑΪΝΩ
8589  ΚΑΤΣΑΜΠΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
8359 ΚΑΡΑΠΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
8580  ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ  ΘΕΟΦΑΝΙΑ
8585  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8597  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8593  ΚΩΣΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8599  ΚΩΤΣΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ
8225  ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ
8594  ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ
8069  ΜΕΜΕΤ ΤΣΑΟΥΣ ΑΜΕΤ  ΑΣΛΗ
8607  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8623  ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8603  ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
8375 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ
8613  ΠΑΠΑΕΥΡΙΠΙΔΟΥ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
8604  ΠΟΛΙΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
8280 ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8649  ΣΑΚΚΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ
8469  ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
8632  ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
8644  ΦΛΑΟΥΝΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ
7903  ΦΩΚΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ
8614  ΧΑΣΙΑΚΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ
8260 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8605  ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
8608  ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗ  ΕΙΡΗΝΗ
8561  ΨΥΛΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Οικολογία και Προστασία Περιβάλλοντος

06/11/2017

Στο πλαίσιο του μαθήματος «Οικολογία και Προστασία Περιβάλλοντος» θα πραγματοποιηθούν δύο εισηγήσεις από προσκεκλημένους εισηγητές σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τετάρτη  8/11/2017, ώρα 12:00, αίθουσα Α΄
Ευάγγελος Τσιαμάδης, Δρ. Κτηνίατρος, DrVetM, MSc, Δ/νση Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης, με θέμα: «Διαχείριση αποβλήτων στις κτηνοτροφικές μονάδες του Ν. Θεσσαλονίκης – ο ρόλος της Κτηνιατρικής Υπηρεσίας».

Τρίτη 14/11/2017 , ώρα 12:00, αίθουσα Α΄
Ευστράτιος Μιχαηλίδης, Στρατιωτικός Κτηνίατρος-Χημικός, Γ΄ ΚΝΟ, με θέμα: «Απόβλητα Υγειονομικών Μονάδων (κτηνιατρικών κλινικών, κτηνιατρικών  διαγνωστικών και ερευνητικών εργαστηρίων και κτηνιατρείων)».


Οι ενδιάμεσες εξετάσεις στο μάθημα «Οικολογία και Προστασία Περιβάλλοντος» θα πραγματοποιηθούν στις 7/11/2017 στην αίθουσα διδασκαλίας Α’ σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Οι φοιτητές/τριες των Α΄ και Β΄ ομάδων στις 12:00 μ.μ. (δεν ισχύουν οι αλλαγές στις ομάδες)
Οι φοιτητές/τριες των Γ΄ και Δ΄ ομάδων στις 13:00 μ.μ. (δεν ισχύουν οι αλλαγές στις ομάδες)

Η ύλη του μαθήματος που θα εξεταστεί περιλαμβάνει τα Κεφάλαια 1, 2, 3 και το Φροντιστήριο Α΄. Οι αντίστοιχες σημειώσεις έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Εργαστηρίου.

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Μάθημα επιλογής: Αναισθησιολογία και Εντατική Θεραπεία Ι

02/11/2017

 ΑΕΜ  Επώνυμο  Όνομα
 8398  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ
 8335  ΒΑΤΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
 8352  ΘΕΛΕΤΡΙΤΗ  ΣΑΒΒΙΝΑ
 8283  ΘΕΟΧΑΡΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
 8317  ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΒ  ΙΟΡΝΤΑΝ
 8308  ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ
 8397  ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΤΙΝΑ
 8336  ΜΠΕΛΤΣΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 8307  ΜΠΙΚΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
 8327  ΠΟΛΥΖΩΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 8309  ΣΚΟΡΔΙΛΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ
 8322  ΤΣΙΤΣΟΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ
 8391  ΧΑΤΖΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Μάθημα επιλογής: Παθολογία Ζώων Συντροφιάς Ι

02/11/2017

Παρακάτω θα βρείτε τον κατάλογο των φοιτητών που επιλέχθηκαν για το μάθημα επιλογής “Παθολογία Ζώων Συντροφιάς Ι”.

Σημειώνεται ότι τα μαθήματα θα γίνονται κανονικά την Παρασκευή και στις ώρες που αναγράφονται και στο επίσημο ωρολόγιο πρόγραμμα.

Τα μαθήματα ξεκινούν την Παρασκευή 3/11, στις 11:00 π.μ.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΕΜ
1  ΒΑΓΙΩΝΑ  ΒΕΡΑ  8304
2  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ  8353
3  ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  8507
4  ΖΑΧΑΡΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ  8297
5  ΚΑΒΑΚΙΔΟΥ  ΑΓΑΘΗ  8351
6  ΚΑΡΑΠΑΣΙΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ  8359
7  ΚΑΡΑΦΥΛΙΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  8305
8  ΚΑΡΟΥΛΙΑ  ΕΛΕΝΗ  8320
9  ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  8392
10  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΡΜΙΟΝΗ  8363
11  ΛΑΓΟΥ  ΜΑΡΙΑ  8273
12  ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ  8225
13  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  8394
14  ΜΕΝΚΑ  ΘΕΟΛΟΓΙΑ  8321
15  ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ  ΝΙΚΗ  8302
16  ΝΤΟΥΓΚΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ  8290
17  ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  8264
18  ΠΑΠΧΙΑΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ  8272
19  ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  8271
20  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ  ΣΟΦΙΑ  8387
21  ΣΤΑΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  8277
22  ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  8346
23  ΒΑΣΙΝΙΩΤΗ  ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΙΡΙΣ  8298
24  ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  8279
25  ΚΑΨΟΚΑΡΔΗ  ΛΥΔΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  8287
26  ΚΟΝΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  8376
27  ΠΛΙΑΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  8316

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Μάθημα επιλογής: “Προχωρημένα Μαθήματα Εκτροφής Ιπποειδών”

30/10/2017

Καλούνται οι παρακάτω φοιτητές που πρόκειται να παρακολουθήσουν το μάθημα επιλογής του 5ου εξαμήνου “Προχωρημένα Μαθήματα Εκτροφής Ιπποειδών”, να προσέλθουν στην Αίθουσα Διδασκαλίας του Εργαστηρίου Ζωοτεχνίας την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 12:00-13:00 για την οριστικοποίηση του προγράμματος.

8576  Αντύπα  Ειρήνη
 8648  Ιωάννου Μαρία
 8595  Ιωάννου Συραϊνώ
 8589  Κατσαμπής Γρηγόριος
 8580  Κουτσούκου Θεοφανία
 8599  Κωτσίδου Μαρία
 8617  Παπαδογιαννάκη Ιωάννα
 8631  Πεχλιβανίδου Νινέττα
 8624  Ράπτης Ευάγγελος
 8680  Σιδηροπούλου Δανάη
 8669  Σκούρα Ακυλίνα
 8635  Στάθη Χριστίνα Σμαράγδα
 8665  Τανάκη Ευαγγελία-Δανάη
 8632  Τσιτσιλιάνου Αλεξάνδρα
 8616  Φούσκας Κωνσταντίνος
 8614  Χασιάκου Χριστίνα
 8605  Χατζηαναγνώστης Χρήστος
 8561  Ψυλλάκη Μαρία

Κατηγορίες: Ωρολόγιο Πρόγραμμα | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink