http://www.abdulaporn.com

Ανακοίνωση

12/06/2017

ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΠΤΗΝΩΝ 8 V 6η ΝΠΣ

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ   9.00 π.μ.
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   8224
ΜΗΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8216
ΙΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 8189
ΜΑΚΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 8173

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ   10.00 π.μ.
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 8242
ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 8220
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 8246
ΣΤΕΦΑ ΙΩΑΝΝΑ 8293

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 11.00 π.μ.
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8230
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8169

ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 9.00 π.μ.
ΠΑΡΑΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8252
ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8402
ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 8228
ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8248

ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 10.00 π.μ.
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 8233
ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 8174
ΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 8238
ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 8179

ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 11.00 π.μ.
ΚΙΡΜΑΝΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 8257
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 8231
ΜΑΝΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 8190
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ 8196

ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 12.00 μ.μ.
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 8266
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 8012
ΚΑΣΤΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8205
ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ 8199

ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 13.00 μ.μ.
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8241
ΓΚΑΡΛΑΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 7362
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 8243
ΠΑΠΠΑ ΛΥΔΑ-ΕΙΡΗΝΗ 8201

ΤΡΙΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 9.00 π.μ.
ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 8182
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 8187
ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 8175
ΛΙΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8166

ΤΡΙΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 10.00 π.μ.
ΛΑΥΡΕΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8177
ΜΟΣΧΟΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 8221
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8152
ΒΟΜΒΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 8247

ΤΡΙΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 11.00 π.μ.
ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8239
ΣΑΣΑΡΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8219
ΜΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8215
ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8176

ΤΡΙΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 12.00 μ.μ.
ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 7893
ΚΑΚΑΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8214
ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΑ 8236
ΘΕΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 8056

ΤΡΙΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 13.00 μ.μ.
ΤΖΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8267
ΖΛΑΤΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 8162
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 8168
ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 8192

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 9.00 π.μ.
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8237
ΖΗΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΚΩΝ/ΝΑ 8171
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 8207
ΓΙΑΣΙΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 8208

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 10.00 π.μ.
ΓΚΑΙΝΤΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8245
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ 7261
ΜΟΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 7295
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 8163

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 11.00 π.μ.
ΑΜΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8250
ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 8286
ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8227
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8193

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 12.00 μ.μ.
ΕΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8203
ΣΑΡΠΕΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 8255
ΚΛΕΙΣΣΑ ΕΛΕΝΗ 8015
ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 7899

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 13.00 μ.μ.
ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8181
ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ 7908
ΣΥΝΑΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 8217

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΤΟΥΣ

ΔΕΚΤΕΣ ΜΟΝΟ ΑΜΟΙΒΑΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ

Κατηγορίες: Εξεταστική | Αναδημοσίευση σε: Twitter, Facebook | Permalink

Comments are closed.